Produkcja reklamowa
Produkcja filmów reklamowych do TV, na strony internetowe, na wydarzenia typu: spotkania biznesowe, targi czy konferencje. W efektowny sposób pokażemy Twój produkt, firmę czy linię produkcyjną. Zajmujemy się również realizacją filmów szkoleniowych oraz długofalowymi realizacjami prezentującymi kolejne etapy prac np. budowa mostów, wieżowców czy obiektów sportowych.

Relacje z imprez sportowych
Profesjonalne relacje z zawodów – dynamiczny montaż, dobrze dobrana, licencjonowana muzyka, oprawa graficzna i najlepsze momenty z każdego wydarzenia sportowego są gwarancją dobrego odbioru imprezy, oraz szansą na pozyskanie sponsorów na przyszłe zawody.

Reportaż
Materiał video w formie dłuższego reportażu z wydarzeń sportowych, kulturalnych, koncertów i imprez firmowych. Gotowy film przedstawia wszystkie etapy wydarzenia, oddaje atmosferę miejsca i emocje.

Fotografia sportowa

Zajmujemy się profesjonalnie zdjęciami żeglarskimi, sportami extremalnymi i motorowymi, gdzie najważniejsze jest wyczucie chwili w jakiej trzeba nacisnąć spust migawki i zrobić zdjęcie.

Fotografia architektury
Zdjęcia budynków biurowych, mieszkalnych, pensjonatów, hoteli, przygotowane do druku wielkoformatowego, oraz wszystkich innych zastosowań: na strony internetowe, katalogi, książki, do gazet. Robimy także zdjęcia obiektów przemysłowych i dokumentacje fotograficzne realizowanych inwestycji.

Fotografia reklamowa
Profesjonalne zdjęcia produktów z podkreśleniem charakterystycznych cech (kształt, kolor, faktura). Fotografujemy zarówno w studio jak i u klienta. Rozmiar przedmiotu nie ma znaczenia, wykonujemy także zdjęcia produktów o niewielkich rozmiarach (biżuteria, drobne części). W cenie zdjęć obróbka graficzna.